برنامه دیدارهای امروز؛عربستان به دنبال صعود، برانکو در اندیشه بقا
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۴۰۲ | کد خبر: ۳۹۵۶۴۴۷۶
به گزارش خبرنگار مهر، جام ملتهای آسیا امروز یکشنبه یکم بهمن با دیدارهای گروه F پیگیری خواهد شد که طی آن تیمهای ملی عربستان - قرقیزستان و عمان - تایلند رو در روی هم قرار میگیرند. تیم ملی عربستان با پیروزی در دیدار اول برابر عمان گام بلندی را برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی برداشت و به نظر دیدار سختی در برابر قرقیزستان نخواهد داشت و باید صعود این تیم به مرحله بعدی را قطعی دانست.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
تیم تایلند هم که در بازی اول خود موفق به شکست دو بر صفر قرقیزستان شد برای تکمیل شگفتی خود عمانی را در پیش دارد که برای بقا در جام محکوم به پیروزی است. برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی فوتبال عمان اگر در این بازی نتواند پیروز از زمین خارج شود عملاً شانسی برای صعود به مرحله بعد ندارد و باید دید مسؤولان عمانی راضی به تمدید قرارداد با این مربی خواهند شد یا خیر.
جمعه ۲۲ دی ۱۴۰۲
گروه A: قطر ۳ - لبنان صفر، ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه لوسیل
شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲
گروه B: استرالیا ۲ - هند صفر، ساعت ۱۵ در ورزشگاه احمد بن علی
گروه A: چین صفر - تاجیکستان صفر، ساعت ۱۸ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
گروه B: ازبکستان صفر - سوریه صفر، ساعت ۲۱ در ورزشگاه جاسم بن حمد
یکشنبه ۲۴ دی ۱۴۰۲
گروه D: ژاپن ۴ - ویتنام ۲، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الثمامه
گروه C: امارات ۳ - هنگکنگ یک، ساعت ۱۸ در ورزشگاه بینالمللی خلیفه
گروه C: ایران ۴ - فلسطین یک، ساعت ۲۱ در ورزشگاه اجوکیشنسیتی
دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲
گروه E: کره جنوبی ۳ - بحرین یک ساعت ۱۵ در ورزشگاه جاسم بن حمد
گروه D: اندونزی یک - عراق ۳، ساعت ۱۸ در ورزشگاه احمد بن علی
گروه E: مالزی صفر - اردن ۴، ساعت ۲۱ در ورزشگاه الجنوب
سهشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۲
گروه F: تایلند ۲ – قرقیزستان صفر، ساعت ۱۸ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
گروه F: عربستان ۲ – عمان یک، ساعت ۲۱ در ورزشگاه بینالمللی خلیفه
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۲
گروه A: لبنان صفر - چین صفر، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الثمامه
گروه A: تاجیکستان صفر - قطر یک، ساعت ۱۸ در ورزشگاه البیت
پنجشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۲
گروه B: سوریه صفر - استرالیا یک، ساعت ۱۵ در ورزشگاه جاسم بن حمد
گروه B: هند صفر - ازبکستان ۳، ساعت ۱۸ در ورزشگاه احمد بن علی
گروه C: فلسطین یک - امارات یک، ساعت ۲۱ در ورزشگاه الجنوب
جمعه ۲۹ دی ۱۴۰۲
گروه D: عراق ۲ - ژاپن یک، ساعت ۱۵ در ورزشگاه اجوکیشنسیتی
گروه D: ویتنام صفر - اندونزی یک، ساعت ۱۸ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
گروه C: هنگکنگ صفر - ایران یک، ساعت ۲۱ در ورزشگاه بینالمللی خلیفه
شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۲
گروه E: اردن ۲ - کره جنوبی ۲، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الثمامه
گروه E: بحرین یک - مالزی صفر، ساعت ۱۸ در ورزشگاه جاسم بن حمد
یکشنبه اول بهمن ۱۴۰۲
گروه F: عمان - تایلند، ساعت ۱۸ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
گروه F: قرقیزستان - عربستان، ساعت ۲۱ در ورزشگاه احمد بن علی
دوشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲
گروه A: تاجیکستان - لبنان، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه جاسم بن حمد
گروه A: قطر - چین، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه بینالمللی خلیفه
سهشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۲
گروه B: سوریه - هند، ساعت ۱۵ در ورزشگاه البیت
گروه B: استرالیا - ازبکستان، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الجنوب
گروه C: هنگکنگ - فلسطین، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
گروه C: ایران - امارات، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه اجوکیشنسیتی
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۲
گروه D: ژاپن - اندونزی، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الثمامه
گروه D: عراق - ویتنام، ساعت ۱۵ در ورزشگاه جاسم بن حمد
پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲
گروه E: کره جنوبی - مالزی، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الجنوب
گروه E: اردن - بحرین، ساعت ۱۵ در ورزشگاه بینالمللی خلیفه
گروه F: قرقیزستان - عمان، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
گروه F: عربستان - تایلند، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه اجوکیشنسیتی
یکهشتم نهایی
یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲
بازی شماره ۳۷: صدرنشین گروه B - تیم سوم یکی از گروههای C ،A یا D، ساعت ۱۵ در ورزشگاه جاسم بن حمد
بازی شماره ۳۸: تیم دوم گروه A - تیم دوم گروه C، ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه احمد بن علی
دوشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۲
بازی شماره ۳۹: صدرنشین گروه D - تیم سوم یکی از گروههای E ،B یا F، ساعت ۱۵ در ورزشگاه بینالمللی خلیفه
بازی شماره ۴۰: صدرنشین گروه A - تیم سوم یکی از گروههای D ،C یا E، ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه البیت
سهشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲
بازی شماره ۴۱: تیم دوم گروه B - تیم دوم گروه F، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الجنوب
بازی شماره ۴۲: صدرنشین گروه F - تیم دوم گروه E، ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه اجوکیشن سیتی
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲
دیدار شماره ۴۳: صدرنشین گروه E - تیم دوم گروه D، ساعت ۱۵ در ورزشگاه الثمامه
دیدار شماره ۴۴: صدرنشین گروه C - تیم سوم یکی از گروههای B ،A یا F، ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه
یکچهارم نهایی
جمعه ۱۳ بهمن ۱۴۰۲
دیدار شماره ۴۵: بازی شماره ۳۸ - بازی شماره ۳۹، ساعت ۱۵ در ورزشگاه احمد بن علی
دیدار شماره ۴۶: بازی شماره ۳۷ - بازی شماره ۴۲، ساعت ۱۹ در ورزشگاه الجنوب
شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲
دیدار شماره ۴۷: بازی شماره ۴۴ - بازی شماره ۴۳، ساعت ۱۵ در ورزشگاه اجوکیشن سیتی
دیدار شماره ۴۸: بازی شماره ۴۰ - بازی شماره ۴۱، ساعت ۱۹ در ورزشگاه البیت
نیمهنهایی
سهشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲
دیدار شماره ۴۹: بازی شماره ۴۵ - بازی شماره ۴۶، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه احمد بن علی
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲
دیدار شماره ۵۰: بازی شماره ۴۷ - بازی شماره ۴۸، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه الثمامه
فینال ۲۱ بهمن ۱۴۰۲
برنده دیدارهای ۴۹ و ۵۰، ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه لوسیل
منبع: مهر
کلیدواژه: تیم ملی فوتبال عربستان تیم ملی فوتبال عمان جام ملت های 2023 آسیا قطر فوتبال جام ملت های 2023 آسیا قطر تیم ملی فوتبال ایران جام ملت های آسیا 2023 قطر تیم فوتبال پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال استقلال تهران تیم ملی فوتبال هنگ کنگ برانکو ایوانکوویچ تنیس روی میز امیر قلعه نویی مهدی طارمی بسکتبال با ویلچر تیم ملی فوتبال عربستان ورزشگاه اجوکیشن سیتی تیم سوم یکی از گروه ورزشگاه احمد بن علی بهمن ۱۴۰۲ دیدار شماره ساعت ۱۸ ۳۰ در ورزشگاه ساعت ۱۹ ۳۰ در ورزشگاه ساعت ۲۱ در ورزشگاه ورزشگاه الجنوب ورزشگاه البیت بهمن ۱۴۰۲ گروه صدرنشین گروه دی ۱۴۰۲ گروه تیم دوم گروه خلیفه گروه F بازی شماره سه شنبه
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.mehrnews.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «مهر» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۹۵۶۴۴۷۶ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
اعلام برنامه مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی
به گزارش "ورزش سه"، پس از برگزاری دور یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی و تعیین تیم های راه یافته به دور بعدی این پیکارها، چهره تیم های حاضر در مرحله یک چهارم نهایی مشخص شد.
بدون شک، حذف پرسپولیس در دور قبل، مهمترین اتفاق بازی های برگزار شده بود و حالا سایر تیم ها باید در تاریخ اعلام شده از سوی سازمان لیگ به مصاف هم بروند.
بدین ترتیب و با اعلام سازمان لیگ، برنامه مسابقات به شرح زیر است:
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت
چادرملو اردکان – آلومینیوم اراک – ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه شهید نصیری یزد
تراکتور تبریز- مس رفسنجان – ساعت ۱۹- ورزشگاه یادگار امام تبریز
گل گهرسیرجان – هوادار تهران – ساعت ۱۹ ورزشگاه شهید سردار سلیمانی سیرجان
فولادمبارکه سپاهان اصفهان – ملوان انزلی – ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه نقش جهان اصفهان